Spisak Zrtava Holokausta U Pancevu

SPISAK ŽRTAVA HOLOKAUSTA U PANČEVU
(prema podacima u Muzeju Jad Vašem)

1. Adam Laci, rođen u Bačkoj Topoli, prodavac stoke, ubijen u gasnom kamionu u transportu sa Sajmišta
2. Adam Ilonka rođena Polak, ubijena u gasnom kamionu u transportu sa Sajmišta
3. Adler Paul (29), otac Karl, majka Paula rođena Erenfrajnd, pravnik, odveden iz logora Topovske šupe
4. Adler Paula (61) rođena Erenfrajnd (u Sisku od oca Jakoba i majke Karoline), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
5. Ajsner Isidor (59), rođen u Velikim Radincima (od oca Ignaca i majke Julijane), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
6. Ajsner Terezia (53) rođena Polak (u Budimpešti od oca Morica i majke Jozefine), učiteljica klavira, ubijena u transportu sa Sajmišta
7. Ajsner Rozalia (27), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
8. Ajsner Matilda (25), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
9. Ajsner Emilia (22), rođena u Rumi, službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
10. Alađem Nisim (62), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
11. Alađem Hana (56), otac Menahem, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
12. Albahari David (36), službenik, pobegao u Niš 1941; streljan u Nišu 1942.
13. Albahari Rašela (33), domaćica, pobegla u Niš 1941, uhapšena 1942. i otpremljena u logor smrti Banjicu
14. Albahari Sarina (8), učenica, pobegla u Niš 1941, uhapšena 1942. i otpremljena u logor smrti Sajmišta
15. Albahari Isak (38), rođen u Smederevu (od oca Josifa), verovatno streljan 1941. u Jabuci
16. Albahari Hajm (55), otac Josif, streljan septembra 1941.
17. Alkalaj Jozef (35), rođen u Beogradu (od oca Jaše i majke Margite), službenik, pobegao iz Pančeva gde je živeo u Budimpeštu, gde je ubijen 1944.
18. Alkalaj Marko (33), rođen u Prokuplju (od oca Gersona), službenik, streljan 1941.
19. Alkalaj Rašela (30), rođena u Obrenovcu (od oca Icaka i majke Lenke)
20. Altarac Ela (46) rođena Lustig (od oca Maksa-Mordehaja i majke Berte rođene Hiršehel), supruga doktora Hajima Altarca, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
21. Altarac Berta (17), ubijena u transportu sa Sajmišta
22. Alfandari Margareta (30), otac Izrael, majka Irma rođena Štajn, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
23. Alfandari Paul (29), otac Izrael, majka Irma rođena Štajn, zubotehničar, odveden iz logora Topovske šupe
24. Alfandari Elizabeta (28), otac Izrael, majka Irma rođena Štajn, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
25. Alfandari Irma (59) rođena Štajn (u Bačkom Petrovom Selu), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
26. Auspic Ištvan (34), rođen u Beču (od majke Eliz rođene Pik), pobegao iz Budimpešte i sakrio se u selu Opovu; ubijen 29. septembra 1944. u Opovu
27. Balaš Emil (53), rođen u Vršcu (od oca Armina i majke Ane), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
28. Balkani Edmund (67), otac Bernhard, majka Antoaneta, špediter, odveden iz logora Topovske šupe
29. Balkani Luisa (61), otac Jakob, majka Paula, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
30. Band Georg (29), rođen u Budimpešti (od oca Franca i majke Olge), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
31. Bek Oskar (42), rođen u Peču od oca Maksa i majke Johane, pekar, odveden iz logora Topovske šupe
32. Bek Katarina (36) rođena u Subotici (od Andora i majke Šarlote), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
33. Bejakov Zadik (46), rođen u Beogradu (od oca Bukusa i majke Done), trgovac, obešen u Pančevu
34. Bejakov Ester (41), domaćica
35. Ber Hela (47), rođena u Pančevu od oca Julijusa, Šmuelova supruga, prebegla za vreme rata u Bačku Topolu, ubijena u Aušvicu 1943.
36. Berger Arpad (33) rođen u Moldaviji (otac Mor, majka Rozalia), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
37. Berger Maria (27) rođena u Koprivnici (otac Jene, majka Berta), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
38. Berger Roza (54) rođena Kon (u mestu Mehadia, Rumunija od oca Adolfa i majke Sidonie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
39. Berger Ilonka (10), otac Julius, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
40. Biro Paul (33), rođen u Petrovgradu (otac Hajnrih, majka Jozefina rođena Temer), stručnjak za drvo, odveden iz logora Topovske šupe
41. Biro Hajnrih (64), rođen u Mađarskoj (od oca Jakoba i majke Eme), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
42. Biro Jozefina (53) rođena Temer (u Petrovgradu od oca Hermana i majke Roze), krojačica, ubijena u transportu sa Sajmišta
43. Bisoni Mihael (51), rođen u Čoki (od oca Ignaca i majke Julijane), gostioničar, odveden iz logora Topovske šupe
44. Bisoni Jelena (51) rođena Levi (u Mađarskoj od oca Franca i majke Katarine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
45. Bisoni Ibolja (30), rođena u Pančevu, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
46. Bisoni Katica (18), rođena u Čoki, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
47. Blumberg Gizela (59) rođena Špringer (u Rumuniji od oca Jakova), Jakovljeva supruga, domaćica
48. Blumbrg Iluš (39) rođena Anerbah (u mestu Bočko, Mađarska od oca Ignaca i majke Rozalije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
49. Blumberg Irena (15), otac Jozef, majka Iluš, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
50. Bošan Viktor (61), rođen u Kolutu, opština Sombor (od oca Adolfa i majke Julijane), službenik za naplatu poreza, odveden iz logora Topovske šupe
51. Bošan Etel (64), rođena u Bačkoj Topoli (od oca Jakoba i majke Rozalije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
52. Bošan Imre (40), otac Viktor, majka Etel, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
53. Bošan Simon (38), otac Viktor, majka Etel, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
54. Boškovic Geza (38), rođen u Vršcu (od oca Karla i majke Angele), knjižar, odveden iz logora Topovske šupe
55. Boškovic Regina (43) rođena Lebl (od oca Julijusa i majke Juliške), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
56. Boškovic Greta (17), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
57. Brok Tibor (19), rođen u Vršcu (od oca Eugena i majke Elizabete), kožar, odveden iz logora Topovske šupe
58. Buli Johana (82) rođena Ditrihštajn (u Vršcu od oca Samuela i majke Rozalije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
59. Vajl Juliana (54), otac Adolf, majka Irma, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
60. Vajs Zoltan ? (24), rođena u Šapcu (od oca Isaka i majke Regine), domaćica (pobegla iz Pančeva u užu Srbiju, gde su je pronašli i ubili nemački nacisti 1942)
61. Vajs Ivan (13), otac Stefan, majka Margit, učenik, ubijen početkom 1945. u Budimpešti (Ivan Vajs je stanovao u Zmaj Jovinoj ulici broj 39)
62. Vajs Albert (11), Ivanov bratučenik, ubijen početkom 1945. u Budimpešti
63. Vajs Magdalena (29) rođena Lampel (u Čurugu od oca Šandora i majke Rozalije-Roze), domaćica, posle deportacije u Beograd prebegla sa decom u Čurug, odakle je 1944. deportovana u logor smrti i ubijena
64. Vajs Ivan (10), rođen u Čurugu ili Pančevu(od oca Stevana i majke Magdalene rođene Lampel), učenik, ubijen 1944.
65. Vajs Jozef-Josip (8), rođen u mestu Gunja, Bosna i Hercegovina ili Pančevu (od oca Stevana i majke Magdalene rođene Lampel), učenik, ubijen 1944.
66. Vajs Maria (69) rođena Polak (u Petrovgradu od oca Salomona i majke Roze), krojačica, ubijena u transportu sa Sajmišta
67. Vajs Milan (36), rođen u mestu Poljanec, Hrvatska (od oca Isidora i majke Ernestine), špediter ?, odveden iz logora Topovske šupe
68. Vajs Milan (27), rođen u Beogradu, trgovac, ubijen 1941.
69. Vajs Samuel (78), rođen u Beloj Crkvi (od oca Jakoba i majke Roze), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
70. Vajcner Bernhard (63), rođen u Rohatinu, Poljska (od oca Haima i majke Dore), supruga Cili (?), prebegao iz Sarajeva, ubijen u transportu sa Sajmišta
71. Varga Maria-Mariška (45) rođena Haker (otac Karl, majka Berta), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
72. Vinkler Ernest (39), suprug Olge rođene Ašerovic, inženjer, ubijen 1943.
73. Vinkler Paula (55), domaćica
74. Vinkler Samuel (51), otac Adolf, majka Tereza, kožar, odveden iz logora Topovske šupe
75. Vinkler Iluš (32) rođena Strelinger (u Mađarskoj od oca Ferdinanda i majke Aranke), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
76. Vinkler Alice (11), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
77. Volf Jozef (71), otac Adolf, majka Klara, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
78. Volf Paula (61) rođena Benedig (u Mađarskoj od oca Mikše i majke Eme), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
79. Voticki Bela (45) rođen u Kikindi, otac Sigmund, majka Karolina, lekar, odveden iz logora Topovske šupe
80. Voticki Agnes (11), otac Bela, majka Iboja, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
81. Galgoci Stefan (42), rođen u Mađarskoj (od oca Arnolda i majke Marie rođene Špic), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
82. Galgoci Mihael (39), rođen u Mađarskoj, Stefanov brat, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
83. Galgoci Maria (64) rođena Špic (u Slovačkoj od oca Mihaela i majke Julie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
84. Garai Ladislav-Laslo (47), rođen u Novom Bečeju (otac Iža, majka Gizela rođena Vajs), službenik, odveden iz logora Topovske šupe, ili kao partizan 1942.
85. Gemeri Eugen (45), otac Abraham, majka Berta rođena Ercler, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
86. Gemeri Elizabeta (44), rođena u Mađarskoj, Eugenova sestra, službenica
87. Gemeri Abraham (74), rođen u mestu Jolsva, pokrajina Gemer, Slovačka (od oca Mihaela i majke Julijane), otpravnik vozova u penziji, odveden iz logora Topovske šupe
88. Gemeri Berta (56) rođena Ercler (u Nitri, Mađarska od oca Eduarda i majke Neti), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
89. Gins Salomon-Simon (48), rođen u Senti (od oca Davida i majke Rize rođena Štajn), časovničar, odveden iz logora Topovske šupe
90. Gins Elizabeta-Erži (41) rođena Robert u Kanjiži (od oca Adama i majke Amalie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta (Sin Ginsovih, David, preživeo je rat)
91. Gins Georg (16), rođen u Debeljači, učenik, odveden iz logora Topovske šupe
92. Gins David (65), rođen u Debeljači, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe i streljan u Jabuci u drugoj polovini 1941. godine
93. Gins Riza (72) rođena Štajn (u Bačkom Petrovom Selu od oca Jakova i majke Rezi), domaćica, ubijena 1941.
94. Gins Markus (43), rođen u Senti, krojač, odveden iz logora Topovske šupe i streljan u Jabuci u drugoj polovini 1941. godine
95. Gins Lina, ubijena u transportu sa Sajmišta
96. Gins Miši, odveden iz logora Topovske šupe
97. Gins Serin, ubijena u transportu sa Sajmišta
98. Goldgruber Gabor (49), otac Marko, majka Eleonora rođena Blumenstok, konobar, odveden iz logora Topovske šupe
99. Goldgruber Strea (44) rođena Nisim (u Nišu od oca Isaka i majke Delisie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
100. Goldgruber Azdiel (20), otac Gabor, majka Strea rođena Nisim, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
101. Goldman Aleksandar (31), rođen u Novom Vrbasu od oca Isidora i majke Etel rođene Levi, kožar, odveden iz logora Topovske šupe
102. Goldman Etel (61) rođena Levi (u Novom Sadu od oca Šimona i majke Katalin), Isidorova supurga, domaćica, ubijena u Aušvicu 1944.
103. Goldman Etel (64) rođena Levi (u Novom Sadu od oca Simona i majke Katalin), domaćica, prebegla u Suboticu na mađarsku okupacionu teritoriju; usmrćena u gasnoj komori u Aušvicu 1944.
104. Goldštajn Olga (69) rođena Fišgrund (od oca Adolfa i majke Ane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
105. Gonda doktor Moric (81), rođen u Mađarskoj od oca Lorenca i majke Jozefine, lekar, odveden iz logora Topovske šupe
106. Gotfrid Ernest (39), rođen u Šopronu (Mađarska) od oca Aleksandra i majke Berte, apotekar, odveden iz logora Topovske šupe
107. Gotfrid Julia (36) rođena Afterbut (u Senti od oca Hermana i majke Cecilie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
108. Gotfrid Judit (10), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
109. Graber Šarlota (58) rođena Maj (od oca Markusa i majke Fani), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
110. Grajner Roza (60), otac Adolf, majka Regina, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
111. Grauman Hajnrih (67), rođen u Slovačkoj od oca Jozefa i majke Neti, mašinbravar, odveden iz logora Topovske šupe
112. Grauman Roza (59) rođena Naj (u Slovačkoj od oca Zimona i majke Mari), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
113. Grinfeld Vilhelm (62), otac Jozef, majka Julija, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
114. Grinfeld Eugen (58), Vilhelmov brat, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
115. Grubi Roza (77) rođena Šenberger (u Bonjhadu, Mađarska), udovica, domaćica
116. Gunc Aleksandar-Šandor (48), rođen u Budimpešti (od oca Aharona i majke Rajhe), trgovac, ubijen u gasnom kamionu sa Sajmišta 1942.
117. Gunc Elizabeta-Eržebet (42) rođena Adam u Kanjiži (od oca Roberta i majke Amalie), domaćica, ubijena u gasnom kamionu sa Sajmišta 1942.
118. Gunc Georg (16), rođen u Subotici, učenik, ubijen u gasnom kamionu sa Sajmišta 1942.
119. Gutman Jozefina (38), rođena u Miavi, Slovačka (od oca Georga i majke Antonie), kuvarica, ubijena u transportu sa Sajmišta
120. Gutman Imre (18), majka Jozefina, kožar, odveden iz logora Topovske šupe
121. Dajč Emil (61), rođen u Mađarskoj (otac Julius, majka Rozalia), direktor banke, odveden iz logora Topovske šupe
122. Dajč Josip (58), otac Julijus, majka Iva, brodovlasnik, zatvoren na Banjicu 18. septembra 1941, streljan 18. oktobra 1941.
123. Dajč Erna (54) rođena Garai (od oca Eugena i majke Ide), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
124. Darvaš Dezider (36), otac Vilhelm, majka Irena rođena Švarc, advokat, odveden iz logora Topovske šupe
125. Darvaš Ernest (33), otac Vilhelm, majka Irena rođena Švarc, pravnik; pod optužbom da je „slobodni zidar“ uhapšen i odveden u Beograd 22. juna 1941.
126. Darvaš Vilhelm (69), rođen u Mađarskoj (od oca Morica i majke Laure), profesor, odveden iz logora Topovske šupe
127. Darvaš Irena (67) rođena Švarc (u Novom Vrbasu od oca Leopolda i majke Rozalie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
128. Demajo Đoja (17), rođena u Beogradu (od oca Davida i majke Sarine), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
129. Demajo Regina (17), rođena u Beogradu, Đojina sestra, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
130. Demajo Avram (16), rođen u Beogradu, brat, učenik, odveden iz logora Topovske šupe
131. Demajo Riza (62) rođena Medina (u Beogradu od oca Moše i majke Tereze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
132. Demojorović Renita (6), pobegla iz Pančeva u Niš, ubijena 1942.
133. Ditrihštajn Herman (75), rođen u Vršcu (otac Samuel, majka Rozalia), špediter, odveden iz logora Topovske šupe
134. Ditrihštajn Irena (66) rođena Šateles (u Aradu od oca Morisa i majke Johane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
135. Epštajn Irma (57), otac Rudolf, majka Regina, negovateljica, ubijena u transportu sa Sajmišta januara 1942.
136. Erenfrojnd Maks (57), rođen u Mađarskoj (od oca Leopolda i majke Ide), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
137. Erenfrojnd Maria (55) rođena Goldgruber (od oca Markusa i majke Eleonore), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
138. Erš Karl (71), rođen u Mađarskoj (od oca Jakoba i majke Eme), veterinar, odveden iz logora Topovske šupe
139. Erš Alica (45), rođena u Mađarskoj (od oca Karla i majke Vilme), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
140. Zala Emil (37) rođen u Mađarskoj (od oca Franca i majke Berte), stolar, odveden iz logora Topovske šupe
141. Ižak Dezider (51), rođen u Selovu, Rusija (od oca Jakoba i majke Rozalie), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
142. Ižak Hermina (56) rođena Sidler (u Budimpešti od oca Hermana i majke Terezie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
143. Ižak Aranka (40), majka Hermina rođena Sidler, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
144. Ižak Olga (23), majka Hermina rođena Sidler, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
145. Iric doktor Bela (50), rođen u Melencima, Banat (od oca Jozefa i majke Fani), lekar, odveden iz logora Topovske šupe
146. Iric Piroška (44) rođena Felner u Kikindi (od oca Johana i majke Hermine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta maja 1942.
147. Iric Georg-Đorđe (20), student medicine, odveden iz logora Topovske šupe, ili ubijen u transportu sa Sajmišta maja 1942.
148. Iric Karl (44), otac Jozef, majka Fani, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
149. Iric Marika (34) rođena Flajsig (u Mađarskoj od oca Jozefa i majke Blanke), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta maja 1942.
150. Iric Dežika (7), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta maja 1942.
151. Jakov Julijana (37) rođena Šenberger (u Temišvaru od oca Adolfa i majke Hani), Cadikova supruga, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
152. Jakov Moša (16), rođen u Beogradu, učenik, odveden iz logora Topovske šupe
153. Jakov Neti (13), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
154. Jakov Berta (11), rođena u Pančevu, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
155. Jolan Irma (36) rođena Haker (otac Karl, majka Berta), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
156. Kaminski Štefani (50) rođena Sidler (u Moravskoj Ostravi, Češka od oca Rudolfa i majke Klare), Davidova supruga, domaćica; (Porodica Kaminski je prebegla iz nemačkog mesta Glejvic nakon uspona nacista na vlast), ubijena u transportu sa Sajmišta;
157. Kaminski Klara (27), ubijena u transportu sa Sajmišta
158. Kaminski Hans (21), odveden iz logora Topovske šupe
159. Kaminski Rudolf (20), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
160. Kampler Alisa (45) rođena Erš (u Mađarskoj od oca Karla i majke Vilme), Kalmanova supruga, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta marta 1942.
161. Kampler Kalman (17), učenik, odveden iz logora Topovske šupe i streljan 7. oktobra 1941.
162. Kaufman Mihael (51) rođen u Varšavi (od oca Arona i majke Sofije rođene Šulc), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe i streljan od strane nacista 1941.
163. Keler Štefan (33), rođen u Petrovgradu (otac Franc, majka Šarlota rođena Šlezinger), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
164. Keler Jozef (28), rođen u Petrovgradu (otac Franc, majka Šarlota rođena Šlezinger), trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe
165. Keler Franc (60), rođen u Aradu, Rumunija (od oca Jozefa i majke Malvine), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
166. Keler Šarlota (58) rođena Šlezinger (u Debeljači od oca Morica i majke Sofije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
167. Kelerman doktor Pal (38), rođen u Budimpešti (majka Regina rođena Vecler), ubijen u Pančevu 2. oktobra 1944.
168. Kiršenbaum Jakob (69), rođen Dolini (od oca Salomona i majke Ane), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
169. Kiršenbaum Matilda (65) rođena Vodianer (u Vršcu od oca Sigmunda i majke Helene), trgovkinja
170. Klajn Iluš (32), majka Šari rođena Vajnberger, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
171. Klajn Šari (67) rođena Vajnberger (u Baji od oca Bernarda i majke Hermine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
172. Klajn Menihert (59), rođen u Češkoj (od oca Janoša i majke Rezi), Arankin suprug, kantor, rabin, odveden u logor Topovske šupe odakle je pobegao u Mađarsku; ubijen u Budimpešti 1942.
173. Klajn Georg (18), učenik, odveden u logor Topovske šupe
174. Koen Vera (40), radnica
175. Koen David (36), rođen u Sarajevu (od oca Avrama)
176. Kon Ilona (60) rođena Rajner, Šmuelova supruga, domaćica, pobegla iz Pančeva, uhvaćena i ubijena
177. Kon Lenka (20), pobegla iz Pančeva, uhvaćena i ubijena
178. Kon Imre (20), pobegao iz Pančeva, uhvaćen i ubijen
179. Kon Katarina (69) rođena Silađi (od oca Šandora i majke Rozalie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
180. Kon Ludvig (34), majka Etel rođena Levi, odveden iz logora Topovske šupe
181. Kon Aleksandar (30), majka Etel rođena Levi, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
182. Kon Etel (62) rođena Levi (u Novom Sadu od oca Simona i majke Katarine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
183. Kon Maria (37) rođena u Debeljači (od oca Morica i majke Gizele rođene Volf), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
184. Kon Mirjana (8), kćerka Marie Kon, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
185. Kon Emilia (35), sestra Marie Kon, vezilja, ubijena u transportu sa Sajmišta
186. Kon Hajnalka (27), treća sestra, trgovkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
187. Kon Gizela (62) rođena Volf (u Kikindi od oca Ignaca i majke Rozalie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
188. Kon Hajnrih (70), rođen u Crvenki (od oca Morica i majke Fani), krojač, odveden iz logora Topovske šupe
189. Kon Helena (36), Hajnrihova kćerka, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
190. Kon Elizabeta (25), druga kćerka, krojačica, ubijena u transportu sa Sajmišta
191. Konstantinov Julia (78), rođena u Somboru (od oca Morica i majke Šarlote), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
192. Koš Alfred (57) rođen u Sarajevu (od oca Isidora i majke Ane), mašinbravar, odveden iz logora Topovske šupe
193. Koš Olga (48) rođena Kraus (u Sarajevu od oca Kalmana i majke Katarine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
194. Koš Tereza (27), ubijena u transportu sa Sajmišta
195. Koš Koloman (20), rođen u Sarajevu, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
196. Kraus Ani (53), otac Lajbel, majka Mirijam, ubijena u Aušvicu
197. Kraus Bela (47), otac Moric, majka Karolina, knjigovođa, zatvoren na Banjicu, ubijen januara 1942. v 198. Kraus Ani (39) rođena Klaber (u Italiji od oca Sigmunda i majke Irme), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
199. Kraus Mavro (9), učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
200. Kraus Egon (8), ubijen u transportu sa Banjice januara 1942.
201. Kraus Emil (46), rođen u Padini (od oca Hermana i majke Line), službenik, uhapšen 31. jula 1941. u Pančevu i odveden u logor u Petrovgradu; streljan avgusta 1941.
202. Kunic Ladislav (28), rođen u Crepaji (otac Leopold, majka Helena rođena Kon), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
203. Kunic Helena (50) rođena Kon (u Rumuniji od oca Kolomana i majke Katarine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
204. Lang Artur (42), rođen u Iloku (od oca Filipa i majke Malvine), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
205. Lang Joli (34) rođena Haker (u Kovačici od oca Karla i majke Berte), domaćica (posle deportacije u Beograd prebegla u Novi Sad, kasnije dospela u Kištarču odakle je deportovana u Aušvic)
206. Langsfelder Georg-Đorđe (43), rođen u Kikindi (od oca Armina i majke Irme), trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe
207. Langsfelder Tereza (38) rođena Štern (u Budrovcu, Hrvatska od oca Samuela i majke Roze), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
208. Langsfelder Eva (3), ubijena u transportu sa Sajmišta
209. Lebl Andor (45), majka Matilda, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
210. Lebl Bela (44), majka Matilda, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
211. Lebl Eugenia (72) rođena Špicer (u Kovačici od oca Jakoba i majke Cecilije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
212. Lebl Juli (63) rođena Grinvald (od oca Morica i majke Hermine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
213. Lebl Julius (55), rođen u Zemunu (od oca Hajnriha i majke Regine), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
214. Lever Viktor (43), otac Johan, majka Helena rođena Ples, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
215. Lever Johan (72), rođen u Pšeniclu, Poljska (od oca Izaka i majke Fani), časovničar, odveden iz logora Topovske šupe, ili zatvoren na Banjicu
216. Lever Helena (68) rođena Ples (u Beloj Crkvi od oca Adolfa i majke Juliane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
217. Lever Ludvig (40), otac Johan, majka Helena rođena Ples, trgovac, u grupi odveden iz logora Topovske šupe i ubijen
218. Lever Edmund (38), otac Johan, majka Helena rođena Ples, trgovac, ubijen 1941. u logoru smrti Sajmište
219. Lever Viktor (42), rođen u Beogradu (otac Adolf, majka Adela), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
220. Lever Ludvig (55)
221. Levi Isidor (66), otac Jakob, majka Jozefina, knjigovođa, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe 1941.v
222. Levi Gizela (61) rođena Kon (u Lugošu, Rumunija od oca Adolfa i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1941.v 223. Levi Edita (38), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
224. Levi Elizabeta (37), rođena u Novom Selu, službenica, ubijena u transportu sa Sajmištav 225. Levi Jelisaveta (33), činovnica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1941.
226. Levi Ilonka (29) ubijena u transportu sa Sajmišta 1941.
227. Levi Menahem (50), rođen u Skoplju (od oca Bohora i majke Sare), obućar, odveden iz logora Topovske šupe
228. Levi Hermina (47) rođena Vol (u Budimpešti od oca Pinkasa i majke Berte), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
229. Levi Izabela (24), rođena u Budimpešti, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
230. Levi Ladislav (22), rođen u Budimpešti, mašinbravar, odveden iz logora Topovske šupe
231. Levinger Eugen-Jene (34), otac Mikša-Maks, majka Gizela rođena Frajnd, trgovac-kožar, 1941. odveden iz logora Topovske šupe
232. Levinger Marijana (32) rođena Almuzlino (u Brčkom ili u Šapcu od oca Avrama i majke Rašele), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
233. Levinger Estera (4), ubijena u transportu sa Sajmišta
234. Levinger Judita-Judit (2), ubijena u transportu sa Sajmišta
235. Levinger Hugo (36), otac Maks, majka Gizela rođena Frajnd, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
236. Levinger Luiza (33), otac Maks, majka Gizela rođena Frajnd, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
237. Levinger Mikša-Maks (62), rođen u Bavaništu (od oca Adolfa i majke Rozalie rođene Nadaš), trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe
238. Levinger Gizela (59) rođena Frajnd (u Đurđevu, Bačka od oca Markusa i majke Julijane-Julie), ubijena u transportu sa Sajmišta
239. Levinger Isidor (63), majka Rozalija rođena Nadaš, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
240. Levinger Rudolf (60), majka Rozalija rođena Nadaš, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
241. Levinger Rozalia (87) rođena Nadaš (u Bavaništu od oca Adolfa; ili u Temerinu od oca Mozesa i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
242. Lenard Hugo (54), otac Lazar, majka Nina, pravnik, odveden iz logora Topovske šupe
243. Lenard Erika (46) rođena Fišer (od oca Moše-Maks i majke Laure), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1942.
244. Lihtenberg Slavko (42), rođen u Đurđevcu, Hrvatska (otac Iso, majka Gizela), ekonomista, odveden iz logora Topovske šupe
245. Lorant Imre (39) rođen u Nađkarolju, Mađarska (od oca Marsela i majke Ane), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
246. Lorant Vilma (41) rođena Luštajn (u Kikindi, otac Mor, majka Katarina), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
247. Maj Ernest (52), otac Markus, majka Fani, umetnik, odveden iz logora Topovske šupe
248. Maj Dora (49) rođena Ber (u Beču od oca Sigrida i majke Elze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
249. Maj Ilsa (24), studentkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
250. Maj Šarlota (21), studentkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
251. Maj Robert (65), otac Markus, majka Fani, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
252. Maj Rudolf (56), otac Markus, majka Fani, pravnik, odveden iz logora Topovske šupe
253. Maj Olga (70) rođena Reik (u Baji, otac Dov, majka Braha); (prebegla iz Pančeva u Peč, na mađarsku okupacionu teritoriju), ubijena u Kištarči 1944. godine
254. Maj Reičl (45) rođena Flank (u mestu Brodi, Galicija od oca Izraela i majke Fani), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
255. Majtinski Andor (49), rođen u Kanjiži, otac Herman, majka Fani, časovničar, odveden iz logora Topovske šupe
256. Majtinski Sara (44) rođena Ginc (u Senti od oca Davida i majke Rize), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
257. Majtinski Margit (16), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
258. Marer Ladislav (29), otac Julius, majka Felicia rođena Kaufman, odveden iz logora Topovske šupe i streljan 17. oktobra 1941.
259. Marer Julius (56), rođen u Zuboku, Slovačka od oca Salomona-Šloma i majke Ester rođene Grin, službenik, (Juliusova supruga Felicia rođena Kaufman je preživela rat)
260. Marle Adolf (50), rođen u Mađarskoj (otac Simon, majka Beti), trgovac, , odveden iz logora Topovske šupe
261. Marle Ema (50) rođena Fridman, otac Julius, majka Vilhelmina, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
262. Marle Edit, rođena u Beču, modistkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
263. Marle Kurt (19), rođen u Beču, elektrotehnički naučnik, odveden iz logora Topovske šupe
264. Mezei Emerih-Imre (51), rođen u Mađarskoj (otac Desider, majka Sidonia), direktor mlina, odveden iz logora Topovske šupe
265. Mezei Adela (46) rođena Klajn (u Mađarskoj, otac Mor, majka Gizela), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
266. Mezei Johan-Jovan (20), rođen u Sentešu, Mađarska, učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
267. Mikler Elizabeta (48) rođena Polica (u Furlohu od oca Hajnriha i majke Marie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
268. Mikler Tibor (19), majka Maria, odveden iz logora Topovske šupe
269. Miler Ignac (58), otac Sigmund, majka Katarina, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
270. Miler Roza (61) rođena Fišer (u Najdorfu od oca Bernarda i majke Berte), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
271. Miler Irena (25), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
272. Muzod Vera (43), rođena u Beogradu, domaćica
273. Nadaš Antonia (56) rođena Fišer (u Perlezu od oca Bernarda i majke Berte), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
274. Nadaš Beno (11), otac Emanuel, majka Aneta, učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
275. Nadaš Vilmoš (33), rođen u Bavaništu, muzičar, odveden iz logora Topovske šupe i ubijen 1941.
276. Nadaš Emilia (85) rođena Volf (u Melencima, Banat od oca Jakoba i majke Ane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
277. Nadaš Jakob (61), rođen u Bavaništu (od oca Hermana i majke Emilie-Milči), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe i streljan 1941.
278. Nadaš Antonija (55) rođena Taubi, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
279. Nadaš Regina (62) rođena u Bavaništu, Jakobova, sestra, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
280. Nadaš Leopold (65) rođen u Bavaništu (od oca Adolfa i majke Jozefine), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
281. Nadaš Vilhelm (36), Leopoldov sin, časovničar, odveden iz logora Topovske šupe
282. Nedeljković Đorđe (16), rođen u Padeju (od oca Šandora i majke Etel), učenik, odveden iz logora Topovske šupe
283. Nemedi Karolj, otac Rudolf, majka Flora rođena Kon, službenik, odveden iz Pančeva u nepoznatom pravcu 1944. godine
284. Nemedi Flora (61) rođena Kon (otac Mano, majka Fani rođena Goldving), domaćica, odvedena iz Pančeva u nepoznatom pravcu 1944.
285. Nihtburg Emanuel (37), rođen u Rumuniji (otac Bernard, majka Fani), kantor, odveden iz logora Topovske šupe
286. Nihtburg Aneta (34) rođena Zic (u Rumuniji od oca Salomona i majke Ane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
287. Nihtburg Rut (13), rođena u Pančevu, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
288. Novak Greta (17), otac Artur, majka Regina, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
289. Ormoš Lajoš (46), rođen u Petrovgradu (od oca Jakoba i majke Berte), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
290. Ofner Janka (55) rođena Grubi (u Novom Sadu od oca Salomona i majke Roze), trgovkinja, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
291. Ofner Šari (29), otac Đula, majka Janka, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
292. Ofner Franc (54), otac Jozef, majka Rozalia, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
293. Ofner Hajnrih (28), otac Franc, majka Maria, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
294. Paparo Bernhart-Bela (47), otac Ilija-Elias-Eliahu, majka Ester, trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe, ili ubijen na nekom drugom stratištu 1942.
295. Paparo Sarina (28), rođena u Turn Severinu (od oca Rafaela i majke Hane), krojačica, ubijena u transportu sa Sajmišta
296. Paparo Estera, otac Bela, majka Sarina (rođena marta 1941), ubijena u transportu sa Sajmišta
297. Paparo Jakob (59), rođen u Vladimirovcima (od oca Eliasa i majke Ester), trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe
298. Paparo Rafael (57), rođen u Sefkerinu (od oca Eliasa i majke Ester), tapetar, odveden iz logora Topovske šupe
299. Paparo Isak (43), otac Ileš-Elias, majka Ester, automehaničar, odveden iz logora Topovske šupe
300. Paparo Rihard (26), rođen u Budimpešti (od oca Rafaela i majke Eržebet), berberin, odveden iz logora Topovske šupe
301. Paškes Armin (59), rođen u Makou, Mađarska (od oca Mora i majke Fani), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
302. Paškes Ema (56) rođena Grinfeld (otac Jozef, majka Julijana), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
303. Paškes Julijus (33), rođen u Subotici, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
304. Paškes Ilona (30), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
305. Paškes Emil (20), student, odveden iz logora Topovske šupe
306. Paškes Arnold (53), rođen u gradu Mako, Arminov brat, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
307. Paškes Marcel (36), otac Leopold, majka Karolina, šofer, odveden iz logora Topovske šupe
308. Paškes Maria (12), Marcelova kćerka, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
309. Paškes Melania (48), otac Jozef, majka Julija, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
310. Perlez Jonas (81), rođen u Bekeščabi, Mađarska (od oca Ludviga i majke Johane), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
311. Perlez Ilka (76) rođena Vajnštajn (u Mađarskoj od oca Samuela i majke Cecilie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
312. Perlez Ludvig (66), rođen u selu Sakule (od oca Adolfa i majke Karoline), advokat, odveden iz logora Topovske šupe
313. Perlez Klara (29), otac Ludvig, majka Johana, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
314. Polak Aladar (51), rođen u Kačarevu (otac Moric, majka Jozefina), advokat, odveden iz logora Topovske šupe
315. Polak Vilhelm (58), otac Leopold, majka Maria, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
316. Polak Ludvig (51), otac Leopold, majka Maria, tapetar, odveden iz logora Topovske šupe
317. Polak Ela (48), otac Julius, majka Cecilia, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
318. Polak Ilona (45), otac Julius, majka Cecilija, ubijena u transportu sa Sajmišta
319. Polak Klara (47) rođena Grubi (od oca Ignaca i majke Julie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
320. Polak Malvina-Mimi (25), rođena u Bosanskom Novom (od oca Salomona i majke Roze rođene Horovic), pravnica, ubijena u transportu sa Sajmišta
321. Polak Hedviga-Hedi (20), rođena u Sarajevu (od oca Salomona i majke Roze rođene Horovic), studentkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
322. Polak Mihael (30), rođen u Girinču (od oca Natana i majke Laure rođene Braun), radiotehničar, odveden iz logora Topovske šupe
323. Polak Ela (28), rođena u Girinču, Mihaelova sestra, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
324. Polak Natan (73), rođen u Čonoplji (od oca Morica i majke Fani), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
325. Polak Laura (51) rođena Braun (u Čonoplji od oca Jakoba i majke Hermine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
326. Polak Lajoš (58)
327. Polak Paul (28), mašinista, odveden iz logora Topovske šupe
328. Polak Roza (50), Salomonova supruga, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
329. Polak Salomon (51), rođen u Vinkovcima (od oca Ignaca i majke Jozefine), suprug Beti rođene Dajč, menadžer u banci, odveden iz logora Topovske šupe ili ubijen u transportu sa Sajmišta
330. Polak Beti (44) rođena Dajč (u Zemunu od oca Maksa i majke Klare), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 331. Polak Samuel (50), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
332. Polak Maria (45) rođena Holender (u Čurugu, Bačka od oca Bernarda i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
333. Polak Vilhelm (20), otac Samuel, majka Maria rođena Holender, student, odveden iz logora Topovske šupe
334. Polak Aleksandar (15), učenik, odveden iz logora Topovske šupe
335. Polak Stefan (22), Aladar i Klara, student, odveden iz logora Topovske šupe
336. Polak Franc (45), otac Maks, majka Ernestina, bravar, odveden iz logora Topovske šupe
337. Polak Cecilia (71) rođena Fojer (u mestu Moholi, Mađarska od oca Emanuela i majke Marie), Ignjatova-Juliusova udovica, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941. sa kćerkom Magdom
338. Polak Magda (32), rođena u mestu Moholi (otac Ignjat-Jula, majka Cecilia), službenica (zatočena na Banjici, a zatim poslata na Sajmište), ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941.
339. Polaček Florijan (66), trgovac, ubijen 1944. u Beogradu
340. Polaček Fani (62), domaćica, ubijena 1942. u Beogradu
341. Polaček Klara (53), domaćica, ubijena 1943. u Beogradu
342. Rav Gabor (23), rođen u Bonjhadu, Mađarska (od oca Adolfa i majke Elze), mehaničar, prebegao iz Budimpešte u Pančevo, ubijen 1944. u Pančevu
343. Rajcer Andrija (28), rođen u Solnoku, Mađarska (od oca Morica i majke Janke), iz Ade prebegao u Beograd, potom u Pančevo, gde je i ubijen
344. Rajcer Regina (51), rođena u Beloj Crkvi (otac Vilhelm, majka Jozefina rođena Ajzner), krojačica, ubijena u transportu sa Sajmišta
345. Rajcer Irena (49), rođena u Vršcu (otac Vilhelm, majka Jozefina rođena Ajzner), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
346. Rajcer Vilhelm (79), rođen u Budimpešti, otac Filip, majka Rozalia, magacioner, odveden iz logora Topovske šupe
347. Rajhental Štefan (33), otac Filip, majka Šari, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
348. Rajhental Magda (24) rođena Ofner (od majke Irene), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
349. Rajhental Tomas (3), ubijen u transportu sa Sajmišta
350. Rajhenfeld Adela (66) rođena Hajmler (u Kanjiži od oca Šandora i majke Fani), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
351. Rausnic Salomon (34), rođen u Bačkom Brestovcu (otac Šandor, majka Gizela), elektromehaničar, odveden iz logora Topovske šupe
352. Rausnic Sabina (25), Salomonova kćerka, posle deportacije u Beograd, prebegla u Mađarsku (Segedin)
353. Rozenberg Jelena (57) rođena Rus (u Hajovu od oca Davida), Hermanova supruga, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941.
354. Rozenberg Sara (25) rođena u Horgošu, službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941.
355. Rozenberg Julia (51) rođena Breslauer (od oca Adolfa i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
356. Rozenberg Vilma (17), otac Eugen, majka Julia rođena Breslauer, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
357. Rozenberg Margit (18), rođena u Pančevu (otac Mor, majka Malvina), ubijena u transportu sa Sajmišta
358. Rozenberg Matilda (43), rođena u Staroj Pazovi (od oca Jozefa i majke Karoline), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
359. Rozenberg Oskar (42), rođen u Novom Selu, otac Mor, majka Malvina, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
360. Rozenberg Malvina, rođena u Zemunu (od oca Emanuela i majke Regine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
361. Rozenberg Ruža-Roza (31), otac Eugen-Jene, majka Aurelia-Reli (Zlata), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta, ubijena u transportu sa Sajmišta
362. Rozenberg Vilmoš-Vilhelm (29), otac Eugen-Jene, majka Aurelia-Reli, stolar, odveden iz logora Topovske šupe i ubijen 1941.
363. Rozenberg Imre (26), otac Eugen-Jene, majka Aurelia-Reli, trgovački pomoćnik ili knjigovezac, odveden iz logora Topovske šupe i ubijen 1941.
364. Rozenberg Šarlota (27), rođena u Horgošu (od oca Hermana i majke Helene), službenica,
365. Rozenfeld Berta (71) rođena Braunberger (u Mađarskoj od oca Abrahama i majke Fani), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
366. Rozenfeld Maria (47), rođena u Slavonskom Brodu (od oca Maksa i majke Berte), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
367. Rozenštok Maks (85), rođen u Bajmoku (otac Ignac, majka Rozalia), trgovac
368. Rozenštok Johana-Janka (66) rođena Berger (u Vrbasu od oca Jakoba i majke Rozalie-Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
369. Rona Josif (44), rođen u Donjoj Vrbi (od oca Maksa i majke Berte), elektrotehničar, odveden iz logora Topovske šupe i streljan 1941.
370. Rona Hermina (43) rođena Gutman (u Pačiru od oca Vilmoša-Vilima i majke Julije rođene Klajn), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1942.
371. Rona Tereza (19), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1942.
372. Rot Ignac (47), rođen u Mađarskoj (od oca Jakoba i majke Roze), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
373. Rot Georg (20), rođen u Subotici, otac Ignac, majka Adela, đak, odveden iz logora Topovske šupe
374. Rot Mirko (16), rođen u Subotici, otac Ignac, majka Adela, učenik, odveden iz logora Topovske šupe
375. Rot Suzana (16), rođena u Subotici, otac Ignac, majka Adela, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
376. Rot Šandor (32), rođen u Nađsološu, Karpatska oblast (od majke Hani rođene Veber), ubijen u Pančevu 28. septembra 1944.
377. Ruso Moša (58), rođen u Beogradu (od oca Avrama i majke Rifke), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
378. Ruso Regina (50) rođena Paparo (otac Elias, majka Ester), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
379. Ruso Avram (19), rođen u Beogradu, odveden iz logora Topovske šupe
380. Ruso Ilija (12), rođen u Pančevu, učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
381. Semeri Jene, rođen u Rumuniji (od oca Abrahama), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
382. Sigi Adolf (62) rođen u Slovačkoj (otac Markus, majka Katalina), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
383. Sigi Malvina (56) rođena Ertler (u Slovačkoj od oca Armina i majke Cecilie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
384. Sigi Paul (36), rođen u Mađarskoj (otac Adolf, majka Malvina rođena Ertler), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
385. Sigi Ilona (22), rođena u Pančevu (otac Adolf, majka Malvina rođena Ertler), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
386. Silvio Izrael (22), rođen u Sarajevu od oca Hermana, student (proteran ili izbegao iz Pančeva), ubijen u Jasenovcu 1941.
387. Singer Ernestina (63) rođena Epštajn (otac Rudolf, majka Regina), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
388. Singer Jozef (47) rođen u Bjelovaru (otac Simon-Sima, majka Fani), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
389. Singer Roza (33) rođena Altaudari (od oca Izraela i majke Irme), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
390. Singer Ignac (42), rođen u Bjelovaru, Jozefov brat, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
391. Singer Kornelia (41), rođena u Budimpešti (otac Sigmund, majka Gizela), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
392. Singer Gizela (16), rođena u Debeljači (otac Jozef, majka Kornelia), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
393. Singer Šarlota (75), domaćica
394. Sorger Regina (70) rođena Epštajn Sztini (u Pančevu, živela u Budimpešti odakle je prebegla ili proterana), udovica doktora Armina Sorgera, penzionerka, ubijena u transportu sa Sajmišta januara 1942.
395. Suđi Adolf (67), rođen u Felso Teseru, Slovačka, ubijen u transportu sa Sajmišta (Porodica Suđi živela je na Trgu Kralja Aleksandra broj 11 (za vreme okupacije preimenovan u Hitler Adolf Platz)
396. Suđi Malvina (56) rođena Ertler (u mesto Garam Kezi, Slovačka od oca Armina i majke Cecilije rođene Rosenberg), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
397. Suđi Pavle-Paul (36), rođen u mestu Levice, Slovačka, trgovac, usmrćen u transportu sa Sajmišta
398. Suđi Jelena-Ilonka (22), rođena u Pančevu, ubijena u transportu sa Sajmišta
399. Tajhner Ileš (70), rođen u Budimpešti, otac Jakob, majka Ana, inženjer, odveden iz logora Topovske šupe
400. Tamaš Ištvan (35), rođen u Mađarskoj (od oca Martona i majke Irene), knjižar, odveden iz logora Topovske šupe
401. Tradler Hajim (38), otac Herman, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
402. Tradler Herman (79), rođen u Beogradu (otac Bernat, majka Regina), časovničar, odveden iz logora Topovske šupe
403. Ungar Maks (54), rođen u Sombathelju, Mađarska (otac Samuel, majka Roza), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
404. Ungar Ema (43) rođena Gros (u Karlsdorfu, Nemačka od oca Mora i majke Hermine, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
405. Ungar Paul (16), učenik, odveden iz logora Topovske šupe
406. Farago Magda (22), rođena u Bratislavi, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta januara 1942.
407. Farago Margareta (47) rođena Gonda (otac Mor, majka Julia), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
408. Farago Mari (23), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
409. Farago Moric (62), rođen u Temišvaru (od oca Jakoba i majke Celi), direktor u penziji, odveden iz logora Topovske šupe
410. Fejerverk Moše (50), rođen u Lođu, Poljska (od oca Jakova), trgovac, ubijen 1941.
411. Fejerverk Linka (46) rođena Gins (u Senti od oca Davida i majke Roze), krojačica, ubijena 1941.
412. Fejerverk Šari (21), rođena u Debeljači, domaćica, ubijena 1941.
413. Felner Hermina (65) rođena Gros (u Kikindi od oca Petra i majke Katarine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
414. Felner Piroška (45), majka Hermina, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
415. Ferles Jona (70)
416. Filgut Roza (58) rođena Štajer (od oca Fabriana i majke Nine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
417. Foglhut Franc (57), rođen u Beču (od oca Hermana i majke Adele), inženjer, odveden iz logora Topovske šupe
418. Fodor Aleksandar (50), otac Jakob, majka Helena rođena Holender, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
419. Fodor Jakob (68), rođen u Starom Sivcu, otac Samuel, majka Neti, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
420. Fodor Helena rođena Holender (u Temišvaru od oca Bernarda i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
421. Frajnd Dezider (52), otac Markus, ubijen u logoru smrti Bergen Belsen februara 1945.
422. Frank Fedor (34), rođen u Zagrebu (od oca Geze i majke Štefi), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
423. Frank Vera (25) rođena Lenard (otac Hugo, majka Erika), negovateljica, ubijena u transportu sa Sajmišta
424. Frank Daniel (4), ubijen u transportu sa Sajmišta
425. Fišer Ibolja-Ibi (26) rođena Silberberg (u Modošu-Jaši Tomiću od oca Moše-Morica i majke Rahel-Regine), Laslova supruga, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1942.
426. Fišer Ignac (74), rođen u Bačkom Petrovom Selu (od oca Bernharda i majke Hildegard), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
427. Fišer Regina (65) rođena Haim (od oca Johana i majke Klare), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
428. Fišer Klara (36), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
429. Fišer Ladislav (28), rođen u Segedinu (otac Izidor, majka Frida rođena Breslauer), elektrotehničar, odveden iz logora Topovske šupe
430. Fišer Izidor (61), rođen u Budimpešti (od oca Vilhelma i majke Leonore), elektrotehničar, odveden iz logora Topovske šupe
431. Fišer Frida (53) rođena Breslauer (otac Adolf, majka Rozalia), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
432. Fišer Leo (49), otac Maksimilijan-Maks-Moše, majka Laura rođena Berger, trgovac, ubijen 1942.
433. Fišer Elizabeta-Eliza (45) rođena Polaček (u Smederevu od oca Floriana i majke Franciske-Fani), domaćica, ubijena u Beogradu 1944.
434. Fišer Tomislav-Tomas (14), učenik, ubijen 1944.
435. Fišer doktor Aleksander (51), Leov brat, stomatolog (prebegao iz Beograda), ubijen u Budimpešti 1945.
436. Fišer Ludvig (49), treći brat, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
437. Fišer Laura (71) rođena Berger (u Vrbasu od oca Jakova i majke Roze), Maksimilijanova udovica, domaćica, ubijena u Aušvicu 1944.
438. Fišer Frida (46) rođena Flanc (u Bodiju, Galicija od oca Izraela i majke Fani), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
439. Fišer Hugo (40), rođen u Duboševici, Baranja (od oca Maksa i majke Paule), činovnik, odveden iz logora Topovske šupe
440. Fišer Erka (44) rođena Lenard ili Fišer (od oca Maksa i majke Laure), domaćica
441. Flajsig Julius (40), rođen u Mađarskoj (od oca Jozefa i majke Blanke), elektrotehničar, odveden iz logora Topovske šupe
442. Flajsig Magda (27) rođena Najman (u Mađarskoj od oca Vilmoša i majke Aranke), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
443. Flajsig Vera (9), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
444. Fleš Olga (36) rođena Vajs (u Brčkom od oca Leopolda i majke Regine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
445. Fleš Meri (13), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
446. Fleš Vlada (7), učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
447. Fligelmon Oskar (39), rođen u Somboru, službenik
448. Fligelmon Rusa (37), rođena u Pančevu (od oca Samuila), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta februara 1942.
449. Fligelmon Ervin (7), učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta februara 1942.
450. Fogel Ani (36), majka Stefani, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
451. Fogel Stefani (62), otac Ludvig, majka Julija, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
452. Fojer doktor Imre (51), rođen u Molu (od oca Leopolda i majke Ester), lekar, odveden iz logora Topovske šupe
453. Fojer NN (31), zubar, skončao na Sajmištu
454. Fojer Rozi (27), zubarka, skončala na Sajmišta
455. Fojerverk Moric (47), rođen u Kijevu, Ukrajina (od oca Sahara i majke Sare), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
456. Fojerverk Lina (46) rođena Ginc (u Senti od oca Davida i majke Rize), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
457. Fojerverk Sari (21), rođena u Novom Bečkereku-Petrovgradu, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
458. Frenkel Ladislav (38), rođen u Bečeju (od oca Ludviga i majke Elze), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
459. Frenkel Iluš (33) rođena Klajn (od oca Žige i majke Šari), službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
460. Frojdenfeld Vilhelm (52), otac Simon, majka Neti, krojač, odveden iz logora Topovske šupe
461. Frojdenfeld Adela (49) rođena Niderlender (u Ferdinu od oca Davida i majke Nine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
462. Frojdenfeld Zoltan (29), rođen u Pančevu, krojački pomoćnik, odveden iz logora Topovske šupe
463. Frojdenfeld Franc (24), rođen u Petrovgradu, trgovac, ubijen u transportu sa Sajmišta
464. Frojdenfeld Janka (64), rođena u Debrecinu, Mađarska (od oca Simona i majke Pepi), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
465. Frojdenfeld Herman (64), rođen u Srbobranu (od oca Samuela i majke Neti), radnik, odveden iz logora Topovske šupe
466. Frojnd Julijus (55), otac Markus, majka Babeta, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
467. Frojnd Margit (42) rođena Fišer (od oca Ignaca i majke Jozefine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
468. Frojnd Georg (19), student, odveden iz logora Topovske šupe
469. Frojnd Desider (55), Julijusov brat, iz koncentracionog logora Topovske šupe uspeo da pobegne u Mađarsku; deportovan u Nemačku 1944. i ubijen
470. Frojnd Štefani (74) rođena Handler u Novom Sadu (od oca Franca i majke Elizabete), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
471. Ferenc Isidor (67), rođen u mestu Bretya (od oca Abrahama i majke Amalie), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
472. Ferenc Mari (59) rođena Šau (u mestu Nady Enyet od oca Adolfa i majke Barbare), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
473. Ferenc Zoltan (25), službenik, odveden iz logora Topovske šupe
474. Fridman Eugen (49), otac Samuel, majka Maria, tapetar, odveden iz logora Topovske šupe
475. Fridman Hermina (46) rođena Kolb (u Debeljači od oca Bernarda i majke Jozefine), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
476. Fridman Elizabeta (21), rođena u Debeljači, tkalja, ubijena u transportu sa Sajmišta
477. Friš Roza-Ruža (66) rođena Lednicer (u Uljmi od oca Filipa i majke Julijane), Samuelova supruga, ubijena u transportu sa Sajmišta
478. Friš Vera (38), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
479. Friš Jozefina (35), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
480. Haim doktor Alfred (49), rođen u Pančevu (od oca Hajnriha i majke Malvine rođene Demajo), lekar (prebegao u Novi Sad na mađarsku okupacionu teritoriju), deportovan u Aušvic i ubijen 1944.
481. Haim Johan (49), Alfredov brat, odveden iz logora Topovske šupe
482. Haim Karl (39), treći brat, službenik, odveden iz logora Topovske šupe
483. Haim Hajnrih (79), rođen u Zemunu (od oca Johana i majke Klare), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
484. Haim Malvina (71) rođena Demajo (u Beogradu, otac David, majka Strea), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
485. Hajduška Bernard (66), rođen u Bačkom Petrovom Selu (od oca Simona i majke Rozalie), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
486. Haker Adelbert (44), rođen u Padini (otac Jene, majka Rozalia), krojač, odveden iz logora Topovske šupe
487. Haker Aleksandar (32), rođen u Kovačici (od oca Karla i majke Berte), tapetar
488. Haker Bela (38), otac Karl, majka Berta, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
489. Haker Ernest (38), otac Jene-Jonas, majka Rozalia-Roza, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
490. Haker Zlata (34) rođena Špicer (od oca Mirka i majke Berte),
491. Haker Erika (15), rođena u Zagrebu (od oca Ernesta i majke Zlate rođene Špicer), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
492. Haker Mira (14), rođena u Zagrebu (od oca Ernesta i majke Zlate rođene Špicer), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
493. Haker Karl (72), rođen u Krušedolu (od oca Samuela i majke Neti), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
494. Haker Berta (66) rođena Goldgruber (u Somboru od oca Samuela i majke Karoline), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
495. Haker Erne (42), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
496. Haker Aleksandar (35), tapetar, streljan u Pančevu 22. aprila 1941.
497. Haker Regina (61) rođena Nadaš (u Bavaništu od oca Hermana i majke Emilie-Milči), frizerka, ubijena u transportu sa Sajmišta
498. Hegediš Andor (54), otac Maks, majka Emilia, trgovački putnik, odveden iz logora Topovske šupe
499. Hegediš Margit (45) rođena Meser (u Bačkoj Palanci od oca Filipa i majke Amalie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
500. Herman Helena (67) rođena Rozenberg (u Holifu, Poljska od oca Davida i majke Dore), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
501. Herman Šarlota (26), majka Helena rođena Rozenberg, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
502. Hercl Aleksandar (56), rođen u Adi (od oca Filipa i majke Berte), advokat, odveden iz logora Topovske šupe
503. Hercl Aurelia (48) rođena Rozenštok, otac Maks, majka Janka, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
504. Hercl Štefan (26), apsolvent medicine, odveden iz logora Topovske šupe
505. Hiršl Ani (36), rođena u Vršcu (od oca Ignaca i majke Štefani), vezilja, ubijena u transportu sa Sajmišta
506. Hiršl Vojo (18), otac Vojislav Frutulić, majka Ani Hiršl, ubijen u transportu sa Sajmišta
507. Hiršl Jakob (42), otac Leopold, majka Fani rođena Kricler, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
508. Hiršl Leopold (62), rođen u Bačkoj Palanci (od oca Samuela i majke Veti), trgovac, ubijen u transportu sa Sajmišta
509. Hiršl Fani (68) rođena Kricler (od oca Adolfa i majke Neti), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
510. Horvat Etel (61) rođena Lajtner (u Mađarskoj od oca Jozefa i majke Terezie), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
511. Horvat Leopold (67), rođen u Mađarskoj (od oca Adolfa i majke Šarlote), veterinar, odveden iz logora Topovske šupe
512. Horvat Franc (13), otac Karl, učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
513. Horvat Elizabeta (10), otac Karl, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
514. Hofman Emil (39), otac Samuel, majka Johana, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
515. Hofman Stela (27) rođena Asael (u Skoplju od oca Samuela i majke Lune), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
516. Hofman Šari (44), otac Samuel, majka Johana, službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
517. Hofman Ilonka (38), otac Samuel, majka Johana, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
518. Cadik Danon (40), staretinar, obešen u Pančevu 14. aprila 1941.
519. Švab Terezija (34) rođena Horvat (u Pančevu ili Kačarevu), ubijena u transportu sa Sajmišta marta 1942.
520. Švab Georg (12), majka Terezija, ubijen u transportu sa Sajmišta
521. Švab Suzana (8), majka Terezija, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
522. Švarc Aleksandar (55) rođen u Rabahidvegu, Mađarska (od oca Leopolda-Lipota i majke Tereze rođene Has), trgovac žitom, odveden iz logora Topovske šupe
523. Švarc Jozefina-Jočka (49) rođena Grubi (u Novom Sadu od oca Salomona i majke Roze), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
524. Švarc Jolan-Ivanka-Janka (25), rođena u Pančevu, službenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
525. Švarc Suzana (24), rođena u Petrovgradu, studentkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
526. Švarc Janči (19), pogubljen u Pančevu
527. Švarc Roza (76) rođena Miler (u Mađarskoj od oca Ignaca i majke Johane), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
528. Šicer Hugo (25), rođen u Beču (otac Marza, majka Sidonia), student, odveden iz logora Topovske šupe
529. Šicer Ervin (20), rođen u Beču (otac Marza, majka Sidonia), student, odveden iz logora Topovske
530. Šicer Sidonia (48) rođena u mestu Horodenka, Ukrajina (otac Mihael, majka Elizabeta), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
531. Špicer Aladar (35), rođen u Padini (od oca Hermana i majke Karoline), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
532. Špicer Đuri (29), rođen u Kovačici (otac Adolf, majka Mehče), službenik, streljan 1941.
533. Špicer Maria (36) rođena Štajn (u Debeljači od oca Ignaca i majke Sofije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
534. Špicer Karolina (16), rođena u Debeljači (otac Jozef), učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta
535. Špicer Herman (65), rođen u Kovačici (otac David, majka Terezia-Terez), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
536. Špicer Jozef (41), rođen u Kovačici, Hermanov brat, trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
537. Štajn Arnold (55) rođen u Bačkom Petrovom Selu, otac Ignac, majka Helena, računovođa, ekonomista, odveden iz logora Topovske šupe i streljan 12. oktobra 1941.
538. Štajn Anka-Janka (51) rođena Polak (u Kaću od oca Julijusa-Ignjat i majke Cecilije), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta u gasnom kamionu decembra 1941.
539. Štajn Ignac (58), rođen u Bačkom Petrovom Selu (otac Jakob, majka Terezia), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
540. Štajn Matilda (25) rođena Ejzner (u Rumi od oca Isidora i majke Terezije), studentkinja, ubijena u transportu sa Sajmišta
541. Štajn Mano (43), rođen u Vacu, Mađarska (od oca Aharona i majke Roze), časovničar, ubijen u transportu sa Sajmišta u gasnom kamionu 1942.
542. Štajn Paula-Pola (40) rođena Azak u Kanjiži (otac Adam, majka Amalia), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
543. Štajn Fedor (12), učenik, rođen u Subotici, ubijen u transportu sa Sajmišta 1942.
544. Štajn Marija (36), rođena u Debeljači (otac Ignac, majka Sofija), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
545. Štajn Johan (26), rođen u Debeljači (otac Ignac, majka Sofija), trgovac, odveden iz logora Topovske šupe
546. Štajn Karl (25), rođen u Debeljači (otac Ignac, majka Sofija), student, odveden iz logora Topovske šupe
547. Štajn Sofija (56), rođena u Debeljači (otac Matijas, majka Šari), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta
548. Štajner Edmund-Eden (47), rođen u Banatskom Aranđelovu ili Temišvaru (otac Jozef, majka Hedvig), trgovac, ubijen u transportu sa Sajmišta 1942.
549. Štajner Iboja-Ibi (35) rođena Adam u Kanjiži (otac Robert, majka Amalia), domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta 1942.
550. Štajner Agnes (14), rođena u Banatskom Aranđelovu, učenica, ubijena u transportu sa Sajmišta u gasnom kamionu 1942.
551. Štajner Ivan (12), učenik, ubijen u transportu sa Sajmišta
552. Štraser Katarina (69) rođena Kon, Vilijeva supruga, ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941.
553. Štraser Irena (33), otac Vili, majka Katarina, domaćica, ubijena u transportu sa Sajmišta decembra 1941.
554. Štraser Tibor, otac Vilmoš-Vili, majka Katarina, ubijen ili poginuo negde na području bivše Jugoslavije 1944.

Aleksandar Veljić je sastavio ovaj spisak:

www.aleksandarveljic.com

www.myspace.com/aleksandarveljic

www.bajka.org

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License